1. Директор

Реч директора

Визија и мисија наше школе је да кроз квалитетан рад у редовној настави наши ученици постижу што боље резултате на такмичењима као и на завршним испитима, да развијамо креативност код ученика кроз ваннаставне активности, да будемо скромни и хумани када је то неопходно, да негујемо здрав дух и тело кроз одлично организован спортски живот. Мото наше школе је реч, дело, љубав. Желимо да се у нашој школи негују и чују само лепе речи, а оне које то нису да се брзо забораве, да негујемо културу понашања и уважавања личности.

Срдачно, директор најстарије сеоске школе у Шумадији, г-дин Александар Јовановић.

Администрација

Велики значај и помоћ у функционисању школе дају и

• Стручни сарадник Мирјана Богосављевић;
  • Шеф рачуноводства Зора Васиљевић;
  • Правна служба: Данијела Маслак;
  • Стручни сарадник/бибилиотекар: Љиљана Мирић.